Fidanlık Mah. Abdulkadir Aksu Blv. No:29/B Şahibey/ Gaziantep / Türkiye
Pazartesi-Cumartesi 07:30 / 19:00
0 542 812 22 72

Hakkımızda

Özaslanlar İnşaat Olarak

2013 Yılında hizmet alanına Özaslanlar İnşaat olarak hizmete girmiştir. Gaziantep ve Batmanın çeşitli bölgelerinde hizmet vermiş olduğumuz tüm alanlarda uluslararası standartlarda,İnşaat Taahhüt İşleri, sanayi yapıları ve müteahhitlik sektörü ile önemli işlere imza atmıştır. Şirketimiz ikametgah amaçlı konut ve inşaat sektöründe her türlü alanda hizmet vererek müşteri memnuniyetinden kaliteden ödün vermeyerek ve minimum kar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Konut alanında müşterilerimize huzurlu yaşam alanları sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Yapılarımızı inşa ederken yapılması gereken tüm etüt çalışmalarımızı alanında uzman kadro ile çalışmaktayız.
Hakkımızda Hakkımızda

Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanı Sn Hakan ASLAN ‘ın Mesajı;

Esnek yapısı, kaliteli ve titiz çalışma anlayışı ile sektörde önemli bir boşluğu dolduran Özaslanlar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi halen başta Gaziantep ve Batman olmak üzere Türkiye’de İnşaat İşlerini yürütmektedir.
Merkezi Gaziantep’te bulunan Özaslanlar İnşaat her türlü İnşaat hizmetlerini özenle gerçekleştirmektedir.
Hedefimiz müşterilerimizin her türlü İnşaat işlerini karşılayıp mutlak memnuniyetini sağlamak için sıfır hata ile çalışarak en yüksek kalitede hizmet vermektedir.
2013 Yılından bu yana İnşaat Sektöründe Özaslanlar İnşaat olarak bir çok başarılı işlere imza attık. 01.09.2016 Tarihinden itibaren Özaslanlar İnşaat olarak Firmamızı ve Projelerimizi Geliştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz .


HAKAN ASLAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI